+90 549 283 1990
destek@modeser.com.tr
Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Güler yüzlü ekibimize merhaba de!

Modern Tasarım Hizmetleri hakkında bilmek istediğiniz her şeyin bu sayfada mevcut olduğunu düşünüyoruz. Merak ettiğiniz ve bulamadığınız her şeyi lütfen bize bildirin...

Kariyer değişikliği mi planlıyorsunuz?
Hemen şimdi başvurunuzu gönderebilirsiniz!

MODESER - Modern Tasarım Hizmetleri

Kısaca Biz Kimiz?

MODESER – Modern Tasarım Hizmetleri’ni kısaca tanımlayacak olursak, “E-Ticaret Sitesi Tasarımı, Kurumsal Web Tasarım, İçerik Yönetim Sistemleri, Mobil Uygulama Hizmetleri” başta olmak üzere bilişim sektörünün bir çok alanında hizmet veren bir kuruluştur. 2009 yılının 1. çeyreğinde faaliyet göstermeye başlayan kuruluşumuz, 2013 yılında marka değişikliğine giderek “MODESER – Modern Tasarım Hizmetleri” adını almıştır. Web tasarım ve yazılım firmaları arasında 13 yılı aşkın deneyimi ile yerini alan MODESER, vermekte olduğu hizmet alanlarını genişleterek günümüz dijital dünyası ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Tasarım ve yazılım hizmetleri yanı sıra sosyal medya yönetimi, SEO ve içerik yönetimi, reklam yönetimi, sunucu yönetimi, CMS bakım ve yönetimi gibi bir çok ihtiyacı da karşılamaktadır. Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere proje geliştirme, tanıtım filmi ve danışmanlık hizmetleri de veren kuruluşumuz, optimizasyon ve web güvenliği hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Aynı zamanda IoT (Nesnelerin İnterneti) alanında da faaliyet gösteren MODESER, işletmelere akıllı çözümler sunarak kaynakların etkili bir şekilde kullanılmasına ve işletmelerin verimliliğinin artmasına yardımcı olmaktadır. Endüstri 4.0 ile birlikte hız kazanan gelişmeleri yakından takip ederek güncel çözümleri bünyesine eklemeye devam eden kuruluşumu, maliyet-verimlilik dengesini geliştirmeye yönelik daimi çalışmalar yürütmektedir. Akıllı sistemler ile şirketlerin verimliliğini arttırmaya yönelik yürütmekte olduğumuz çalışmalar ile gelecekte ihtiyaç duyulacak senaryolara önceden hazırlıklıyız.

Modern Tasarım Hizmetleri olarak şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve alanında uzman ekibimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olmanız için çalışmaya hazırız.

Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun!

İçerik Yönetim Sistemleri ile web sitenizin yönetimi sizde olsun...

Limitsiz ürün ekleme
Kredi kartı ile satış yapabilme
Maksimum veri güvenliği
Anlık stok takibi
Ücretsiz kargo takibi