Gizlilik Politikası

Image link

Gizlilik Politikamız


Yürürlük Tarihi: 17 Aralık 2023
Son Güncelleme: 18 Aralık 2023

Bu Gizlilik Politikası, BAHADIR ACAR MODESER'in, DEMETLALE MH. 406. CD. NO:83/2 Yenimahalle, ANKARA 06200, Türkiye adresinde bulunan ve iletisim@modeser.com.tr e-posta adresiyle iletişim kurulan telefon numarası: +903129116377 tarafından sunulan web sitesi (https://www.modeser.com.tr) kullanıldığında topladığımız bilgilerin, kullanımının ve açıklanmasının politikalarını açıklar ( "Hizmet" ). Hizmeti erişerek veya kullanarak, bu Gizlilik Politikası'na uygun olarak bilgilerinizin toplanmasına, kullanılmasına ve açıklanmasına izin vermiş olursunuz. Aynı şeyi onaylamıyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayın veya erişmeyin.

Bu Gizlilik Politikası'nı herhangi bir önceden bildirimde bulunmaksızın istediğimiz zaman değiştirebiliriz ve değiştirilmiş Gizlilik Politikasını Hizmet üzerinde yayınlarız. Değiştirilmiş Politika, Hizmette yayınlandığı tarihten itibaren 180 gün sonra yürürlüğe girecek ve bu tarihten sonra Hizmete erişiminiz veya kullanımınız, değiştirilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

 1. Topladığımız Bilgiler:

  Sizin hakkınızda topladığımız ve işlediğimiz kişisel bilgiler:

  1. İsim
  2. E-posta
  3. Cep telefonu
  4. Ödeme bilgisi
 2. Bilgilerinizi Nasıl Topladığımız:

  Sizin hakkınızdaki bilgileri aşağıdaki şekillerde topluyor/alıyoruz:

  1. Bir kullanıcı kayıt formunu doldurduğunda veya kişisel bilgi gönderdiğinde
  2. Websitesi ile etkileşimde bulunduğunda
  3. Kamu kaynaklarından
 3. Bilgilerinizi Nasıl Kullandığımız:

  Sizin hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

  1. Kullanıcı hesabı oluşturma
  2. Müşteri geri bildirimi toplama
  3. Ödeme işlemlerini gerçekleştirme
  4. Destek
  5. Müşteri siparişlerini yönetme
  6. Kullanıcı hesabını yönetme

  Eğer bilgilerinizi başka bir amaç için kullanmak istersek, size danışacağız ve sadece onayınızı aldıktan sonra ve yalnızca verdiğiniz onay doğrultusunda kullanacağız, mevzuat gereği başka bir şekilde kullanmamız gerekmese bile.

 4. Bilgilerinizi Nasıl Paylaştığımız:

  Sizin kişisel bilgilerinizi, izniniz olmadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız, aşağıda belirtilen sınırlı durumlar dışında:

  1. Analiz
  2. Ödeme tahsilat hizmetleri
  3. Veri toplama ve işleme

  Bu tür üçüncü taraflardan, aktardığımız kişisel bilgileri sadece aktarıldığı amaç için kullanmalarını ve belirtilen amacı yerine getirmek için gerekenden daha uzun süre saklamamalarını talep ediyoruz.

  Ayrıca, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlar için açıklayabiliriz: (1) Uygulanabilir yasaya, düzenlemeye, mahkeme kararına veya diğer yasal süreçlere uygun olarak; (2) Bizimle olan anlaşmalarınızı, bu Gizlilik Politikası dahil, uygulamak; veya (3) Hizmet kullanımınızın herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal ettiğine dair iddialara yanıt vermek. Eğer Hizmet veya şirketimiz başka bir şirketle birleşirse veya satın alınırsa, bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

 5. Bilgilerinizin Saklanması:

  Kişisel bilgilerinizi, bu Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçları yerine getirmek için toplandığı tarihten itibaren 90 gün ila 2 yıl boyunca veya kaydedilen kullanıcı hesapları ne zaman boş kalırsa o kadar süre saklayacağız. Belirli bilgileri, geçerli yasaya uygun olarak kayıt tutma / raporlama gibi daha uzun süreler için saklamamız gerekebilir veya hukuki hakların uygulanması, dolandırıcılık önleme gibi diğer meşru nedenlerle. Sizi (doğrudan veya dolaylı olarak) tanımlamayan artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler süresiz olarak saklanabilir.

 6. Haklarınız:

  Uygulanan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme, düzeltme veya silme hakkınız olabilir veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alabilir, verilerinizin aktif işlenmesini kısıtlama veya itiraz etme hakkınız olabilir, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşa aktarmamızı (taşıma) isteyebilir, bize sağladığınız verilerin işlenmesine verdiğiniz izni geri çekebilir, yasal bir otoriteye şikayette bulunma hakkınız ve geçerli yasalara göre ilgili diğer haklarınız olabilir. Bu hakları kullanmak için bize iletisim@modeser.com.tr adresinden yazabilirsiniz. İlgili yasalara uygun olarak talebinize cevap vereceğiz.

  Pazarlama amaçlı doğrudan iletişimden veya pazarlama amaçları için yaptığımız profil oluşturmadan çıkmak için iletisim@modeser.com.tr adresine yazarak talepte bulunabilirsiniz.

  Ancak, gerekli kişisel bilgilerin toplanmasına veya işlenmesine izin vermez veya aynı amaçlar için işlenmesine verdiğiniz izni geri çekmezseniz, bilgilerinizin istenilen hizmetlere erişmeniz veya kullanmanız mümkün olmayabilir.

 7. Çerezler vs.

  Bu izleme teknolojilerini nasıl kullandığımızı ve bunlarla ilgili tercihlerinizi öğrenmek için lütfen Çerez Politikamıza başvurun.

 8. Güvenlik:

  Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kaybını, kötüye kullanımını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, içsel riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla, bize ilettiğiniz bilgilerin güvenliğini sağlayamayız ve bunu kendi riskiniz altında yaparsınız.

 9. Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı:

  Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet üzerinden erişilebilen bir bağlantı aracılığıyla erişilebilecek herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her site için gizlilik politikasını incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

 10. Şikayet / Veri Koruma Yetkilisi:

  Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Şikayet Yetkilimiz olan BAHADIR ACAR MODESER'e iletisim@modeser.com.tr adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Taleplerinizi geçerli yasalara uygun olarak ele alacağız.

Dilerseniz resminizi ekleyebilirsiniz.
İzin verilen dosyalar: jpg, jpeg, png, webp

GARANTİ BANKASI

TR33 0006 2000 5300 0006 2944 26

530 - 6294426

BAHADIR ACAR